€ 12,50/h brutto + dodatki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie art. dla zwierząt Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 31, 2018 05:17

Hurtownia z artykułami dla zwierząt w Wuppertal posiada wakat na stanowisku magazyniera. Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Wuppertal, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: 12,50 na godzinę pracy brutto + dodatki

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku magazyniera w hurtowni z artykułami dla zwierząt – karmą, zabawkami, suplementami itp
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • obsługiwanie wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • wprowadzanie danych do systemu
  • wykonywanie innych prac – rozładunek towarów, rozkładanie towarów na regałach

Oczekiwania:

  • dostępność do zaraz
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i nauki języka niemieckiego
  • sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia odzież służbową oraz uniform służbowy
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • szkolenia pracownicze i możliwość rozwoju dla chętnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – niemiecką umowę o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Pracownik magazynu z art. dla zwierząt, od maja 2018 Wuppertal – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-wuppertal/

ID ogłoszenia: 9635b0f216574eaf