€ 9,30 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech Augsburg sprzątanie kliniki dentystyczej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 5, 2015 00:19

Właściciel kliniki dentystycznej z Augsburga zatrudni Polaków do pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Augsburg

Stawka godzinowa: 9,30 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za sprzątanie kliniki dentystycznej w Augsburgu.
  • Zadaniem będzie porządkowanie pokoju socjalnego, włączenie zmywarki, mycie lodówki, sprzątanie łazienek, gabinetów, holi i poczekalni.
  • Pracownik wynosi śmieci, myje podłogi i przeciera skórzane kanapy.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość pilnego zatrudnienia
  • gotowość do pozostania w Niemczech na dłużej
  • odpowiedzialność, dokładność
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • bezwzględne stosowanie zasad BHP

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz w dużej klinice dentystycznej
  • elastyczny grafik
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie w klinice, Augsburg.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 91855c14240b7b7f

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech Augsburg sprzątanie kliniki dentystyczej”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana ogłoszeniem, czy nadal jest aktualne. Jestem uczciwa, energiczną osobą. Doświadczenie posiadam, gdyż przez rok czasu sprzatalam w hotelu w Berlinie. 0048 691 037 446

  2. Łukasz Kapusta na sierpień 25, 2015 @ 19:32

    Witam , byłym zainteresowany powyższą ofertą .Proszę o więcej szczegółów drogą mailową. Mój nr kontaktowy to : 0683098191 . Pozdrawiam 🙂