€ 9 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 7, 2016 3:56 am

Dam sezonową pracę w Niemczech (Drezno) dla Polaków bez znajomości języka przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie od zaraz przy ścinaniu, pielęgnowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: okolice Drezna, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wykonywana będzie przy kwiatach szklarniowych. Osoba zatrudniona ścina, sortuje oraz pakuje kwiaty. Zadaniem będzie również przygotowanie kwiatów do transportu oraz wypełnianie innych poleceń przełożonego.

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność oraz wytrzymałość fizyczna
  • dużym atutem będą zgłoszenia od osób w pełni mobilnych
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, pracowitość

Zapewniamy:

  • płatne lokum na miejscu w Dreźnie
  • gruntowne szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • tymczasową umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod poniższym adresem kontaktowym:
arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy kwiatach, okolice Drezna”

Prosimy przesłać CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 195568db8a10f674