€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca sezonowa w leśnictwie przy choinkach Starnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Starnberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2016 14:00

Od zaraz oferujemy możliwość zatrudnienia w ok. miasta Stanberg w leśnictwie. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy choinkach
Miejsce zatrudnienia: Starnberg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • do listopada praca będzie polegała na pracach pielęgnacyjnych przy choinkach, tak jak: nawożenie, podcinanie i przygotowywanie sadzonek
  • później osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zadania związane z wycinką drzewek na święta i załadunku ich na samochody dostawcze
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • praktyczna umiejętność obsługi pilarki spalinowej
  • brak nałogów
  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w odległości 15 km od plantacji
  • legalne zatrudnienie sezonowe
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w leśnictwie przy choinkach, Stanberg” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 30957e90b4d1f123

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa w leśnictwie przy choinkach Starnberg”

  1. witam jesteśmy z partnerem zainteresowani tą ofertą, jeśli można proszę o kontakt
    665 370 102