€ 12,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca Hamburg bez znajomości języka sprzątanie klubu fitness

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 5, 2015 05:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu centrum fitness dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Hamburga do podjęcia od zaraz przy myciu i odkażaniu sprzętów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik sprząta klub fitness wraz z siłownią
  • konieczne będzie sprzątanie łazienek, toalet, pryszniców oraz przebieralni, mycie podłóg, przecieranie i odkażanie sprzętów
  • osoba zatrudniona wynosi odpady oraz odpowiada za mycie luster w salach do ćwiczeń

Oczekiwania:

  • punktualność, dokładność, obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych prac

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • wynagrodzenie zgodne z niemieckimi stawkami
  • niemiecka umowa o pracę
  • zorganizowana kwatera w cenie 200 euro miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnieniu formalności
  • opieka polskiego konsultanta

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o kontakt mailowy na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie w klubie fitness, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-hamburg-bez-jezyka-sprzatanie-w-klubie-fitness/

ID ogłoszenia: 93563ac5487a980

5 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca Hamburg bez znajomości języka sprzątanie klubu fitness”

  1. witam mam na imię Małgorzata i jestem zainteresowana państwa oferta
    pracy. obecnie mieszkam w Hamburgu-Harbrurg, jestem w pełni dyspozycyjna i
    posiadam wszystkie potrzebne dokumenty

  2. Dzień dobry . Mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy nawet od zaraz.
    Mam osobą zdyscyplinowaną i bez nałogów. Potrafię i lubię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Posiadam podstawowy kurs języka Niemieckiego (1A) , podstawowy kurs języka Angielskiego.
    Posiadam dobrą sprawność fizyczną .
    Jestem zdyscyplinowany , do pracy przychodzę przed czasem.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epdemiologiczną .
    Jeśli spełniam państwa oczekiwania uprzejmie proszę o kontakt na e-mai kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967

  3. Witam serdecznie, jestem zainteresowany państwa ofertą. Proszę o kontakt na podany adres e-mail krystian.smolarski@gmail.com

  4. Witam jestesmy zainteresowani praca od zaraz 887 075160

  5. Witam !
    Szukam pracy dla Sprzątacza (mam kwalifikacje- ostatnio z Szwecji, gdzie jeszcze do
    3 listopada 2015r. pracowałem w tym charakterze . Praca w zakresie sprzątania było to – pełnoetatowe sprzątanie klatek budynków mieszkalnych – bloków, ponadto – budynków i galerii handlowych, także mycie maszynowe podłóg – Prace w Stockholmie i Sodertalje. W Szwecji pracowałem też dodatkowo w drugiej firmie, na dodatkową część etatu i też uzyskałem pozytywne referencje).
    Obecnie jestem w Polsce i szukam zatrudnienia za granicą. Moje kwalifikacje w zakresie sprzątania są pogłębione o wcześniejsze doświadczenia z Polski, gdzie do stycznia 2015 roku prowadziłem własną firmę sprzątającą – ponadto prowadziłem własny Fitness Club z małą Siłownią, .zagadnienia i problematyka utrzymania czystości w tego typu obiektach jest mi więc doskonale znana. Formularz nie umożliwia mi przesłania własnego CV, dlatego proszę o kontakt mailowy, lub telefoniczny na polski numer 0048 502527945 , lub ewentualnie szwedzki 0046 765781331