€ 2800-3500 brutto

Od zaraz Niemcy praca dla kierowcy kat.B w Monachium z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 31, 2018 02:06

Od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w Monachium z podstawową znajomością języka przy przewozie osób limuzynami wysokiej klasy.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Pensja: 2800 do 3500 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • przejazd autami służbowymi – często obsługa imprez typu śluby, wieczory panieńskie itp.
  • pracodawca zapewnia do pracy zadbane auta typu: Jaguar XJ, Audi A8, BMW7, Mercedesa S-klasy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B od minimum 4 lat
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • elastyczny grafik
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania odpłatnego na miejscu
  • szansa rozwoju dla ambitnych
  • pracodawca zapewnia jeden komplet odzieży roboczej i eleganckich butów
  • satysfakcjonujące dodatki do wynagrodzenia

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B, przewóz klientów premium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 8855b883e294efd7