€ 3-4 tys. euro/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy testach leków Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 11, 2017 03:58

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy testowaniu leków. Zatrudnienie od zaraz w Monachium. Pracodawca zapewnia wyżywienie i zamieszkanie na czas umowy bezpłatne.

Stanowisko: Tester leków
Miejsce: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: około 3-4 tyś euro miesięcznie brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Obowiązki:

  • zatrudnienie w ośrodku przeprowadzającym testy leków
  • osoby które zostaną wybrane przejdą kompleksowe badania i będą oddelegowane do poszczególnych grup
  • jedna z grup otrzymuje badany lek a druga placebo – pracownik nie będzie informowany do której grupy został zakwalifikowany
  • w trakcie testów uczestnicy będą poddawani regularnym badaniom oraz będą musieli rzetelnie wypełniać ankiety
  • pracownik ma dużo czasu wolnego który może spędzać korzystając z atrakcji zapewnianych przez uzdrowisko

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • wiek pomiędzy 0 a 65 lat
  • brak uzależnień
  • gotowość do podpisania umowy z klauzulą o poufności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu na 6 miesięcy bez możliwości w tym czasie opuszczania ośrodka

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • darmowe zamieszkanie w ośrodku uzdrowiskowym nad jeziorem Starnberg
  • bezpłatne wyżywienie
  • bardzo dobre zarobki
  • dla pracowników rzetelnych możliwość brania udziału w innych, podobnych projektach
  • stałe wsparcie polskojęzycznych opiekunów oraz kadry medycznej

Jak aplikować?
Zgłoszenia proszę wysłać na podany poniżej email. W zgłoszeniu proszę napisać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, wiek), stan zdrowia, przebyte choroby, przyjmowane leki. Prosimy również nie zapominać o dołączeniu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

email: medical@tech-center.com

Więcej informacji udzielimy po wstępnym zaakceptowaniu zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 665913bee84b57c