€ 11 euro brutto/h + dodatki

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zoologicznym Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 5, 2017 12:08 am

Dam pracę w Niemczech dla osób chętnych do zatrudnienia na magazynie z artykułami zoologicznymi. Oferta aktualna od zaraz z Lipska bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Lipsk
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • przyjmowanie oraz rozładunek dostaw – dokładne sprawdzanie stanu produktów, przeliczanie, rozlokowywanie w odpowiednie miejsca na magazynie
  • dbanie o porządek
  • raportowanie o brakach towarów
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • obsługa skanera oraz wózka

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na noce oraz w soboty i niedziele
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • dodatki za pracę w święta, na noce oraz w weekendy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • legalną umowę
  • premie za wydajność oraz pakiet motywacyjny
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie około 100-150 euro miesięcznie w zależności od standardu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: magazynzoologiczny/05/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-na-magazynie-zoologicznym/

ID ogłoszenia: 573590b6ea9399ee