€ 1400 + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka jako pomoc kuchenna w hotelu z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 12, 2018 4:38 am

Od zaraz potrzebna osoba do pracy w Niemczech w charakterze pomocy kuchennej. Zatrudnienie bez znajomości języka w hotelu z Hamburga z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 1400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie otrzymywał zadania o charakterze pomocniczym, zarówno na kuchni jak i na zmywaku
  • w zależności od zapotrzebowania będą to prace porządkowe, zmywanie, przygotowywanie składników, włączanie urządzeń, mielenie mięsa itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność współpracy

Zapewniamy:

  • pracę w kompetentnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • pracodawca oferuje darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie
  • tani kurs języka niemieckiego
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna w restauracji hotelowej, Hamburg” pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1475a580e1bb65d8