€ 12,50 euro brutto/h + dieta

Od zaraz Niemcy praca bez języka na budowie przy remontach, wykończeniach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2017 02:03

Firma budowlana z Kolonii oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Niemczech od zaraz dla budowlańców przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę plus 30 euro netto diety dziennej
Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac budowlanych związanych z remontami i wykończeniami wnętrz
  • prace zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
  • szpachlowanie, gipsowanie, malowanie
  • montaż ścian działowych oraz sufitów podwieszanych
  • układanie kafelków
  • docieplenia

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania udokumentowanego doświadczenia w pracy na budowie
  • pracowitość
  • zdolność do wykonywania zadań samodzielnie a także w zespole
  • bezkonfliktowość, otwartość
  • przykładanie się do zadań
  • profesjonalizm
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • brak nałogów – osoby palące lub pijane będą natychmiastowo zwalnianie

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie ok. 200-250 euro miesięcznie
  • legalną umowę o pracę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dla ambitnych tani kurs językowy realizowany w siedzibie firmy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: remonty-wykonczenia/04/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 25758d3b427dc53a