€ 11 euro brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy recyklingu bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: listopad 21, 2016 05:48

Ogłoszenie dla 3 osób bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów w Dortmundzie. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy recyklingu na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 3
Miasto: Dortmund, Niemcy
Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sortowanie odpadów przy taśmie które polega na wydobyciu z taśmy surowców które nadają się do przetworzenia

Oczekiwania:

  • dobry wzrok i spostrzegawczość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do przystosowania się do regulaminu sortowni i pracy zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • odzież odpowiednią do tej pracy oraz rękawice
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par i grup
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny trwający 3 miesiące, jeżeli pracownik się sprawdzi będzie miał możliwość przedłużenia umowy u niemieckiego pracodawcy
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200-300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz LM na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna przy recyklingu, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-recyklingu-dortmund/

ID ogłoszenia: 10658324e6489762