€ 11,50/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech 2018 bez języka przy sortowaniu owoców Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2018 04:05

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie przy sortowaniu owoców. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie i ewentualnie pomoc w relokacji.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym, polegająca na sortowaniu owoców przy linii

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangazowanie
  • gotowość do wykonywania zadań monotonnych i powtarzalnych
  • rzetelność

Oferujemy:

  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pracę na czas określony
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę podpisaną do końca września bieżącego roku
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 120 euro miesięcznie
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie owoców– imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8965ad52497d1955