€ 2100 euro brutto + premie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 2, 2016 1:31 am

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie w Stuttgarcie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 2100 euro miesięcznie brutto

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za podstawianie kubłów spod domów pod samochód – śmieciarkę
  • niekiedy należy wrzucić na pakę worki z odpadami

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja oraz siła fizyczna
  • wytrzymałość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • punktualność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w Stuttgarcie
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV wraz ze zdjęciem i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pomocnik śmieciarza, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 34757c80b8e7011d

4 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt

  2. przemyslaw1991 na Wrzesień 5, 2016 @ 8:16 pm

    Bardzo chętnie ja i mój kolega podejmiemy sie pracy jako pomocnicy smieciarza . Prosze o kontakt przemek.jedrzejczak@o2.pl lub pod nr tel 693708488

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą . Mogę wyjechać po 20 września. J.niemiecki komunikatywny. Od 8 miesięcy pracuje na terenie Niemiec. Tel. +48 602 573 952 lub +49 152 133 559 84

  4. Anatolij Lewyckyj na Wrzesień 13, 2016 @ 11:38 am

    Jestem zainteresowany, prosze o kontakt +48 888 634 433 lub +38 099 702 78 72.