€ 11,50 brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par w sklepie z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 10, 2017 4:56 am

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy wykładaniu towarów w sklepie. Oferta z Berlina aktualna od zaraz i dla par. Pracodawca zapewnia zamieszkanie bezpłatne.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • zatrudnienie w sklepach przy wykładaniu produktów na półki, kontrolowaniem jakości, rozładunku dostaw na magazynie
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem ekspozycji, sprawdzaniem poprawności cen
  • prace porządkowe oraz inne zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • sukienne wypełnianie obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak nałogów
  • bezkonfliktowość
  • otwartość
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie do połowy stycznia 2018 a dla najlepszych możliwość podpisania umowy na cały 2018
  • darmowe zamieszkanie w 2 osobowych pokojach
  • dla par zakwaterowanie wspólne
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie
  • opcja korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku „Produkcja batonów – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-dla-par-w-sklepie-z-berlina-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 9975a04bb00dac92

2 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par w sklepie z Berlina”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy tel 795163017

  2. Witam jestem zainteresowana pańska oferta pracy. Tel. 608386714