€ do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca Niemcy na budowie dla montera przy regipsach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 17, 2014 00:18

Pilnie potrzebny monter płyt gipsowych na budowę. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz dla osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca na budowie, w której zatrudniony będzie się zajmować montowaniem płyt kartonowo – gipsowych, podwieszaniem sufitów oraz budowaniem ścianek działowych.

Wymagania:
– osoba na tym stanowisku powinna znać się na rysunkach technicznych i umieć czytać plany budowlane
– posiadanie 2 letniego doświadczenie jest konieczne
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– osoba odpowiedzialna, dokładanie wykonująca zadania
– sprawne dłonie
-dobre zdrowie

Oferujemy:
– praca na czas nieokreślony
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– 40 godzinny tydzień pracy
– możliwość pracy w nadgodzinach
– zakwaterowanie
– auto firmowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w postaci CV adres mailowy: adam.goik@wsm-personal.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-dla-montera-zabudowy-suchej/

ID ogłoszenia: 58254405421797c3