€ 12 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka pomocnik przy przeprowadzkach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2016 08:02

Poszukujemy pracowników od zaraz na stanowisko pomocnika przy przeprowadzkach w Stuttgarcie. Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 12 euro na godzinę brutto
Termin: od zaraz
Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • firma ze Stuttgartu posiada 2 wakaty dla silnym i odpowiedzialnych mężczyzn do pracy przy przeprowadzkach
  • jest to ciężka praca wymagająca dobrej kondycji i dużej zręczności
  • pracownik będzie pomagał w rozmontowaniu mebli i sprzętów, odpowiednim zabezpieczeniu ich i zapakowaniu na samochód dostawczy, po przewiezieniu konieczny będzie rozładunek i montaż rzeczy klientów w odpowiednie miejsca

Oczekiwania:

  • siła fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • dostępność na okres 3 miesięcy
  • pożądane prawo jazdy kat.C
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • dokładność, zręczność, spostrzegawczość
  • dbanie o powierzone mienie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane w wynajętym mieszkaniu za 200 euro os osoby za pokój plus opłaty licznikowe
  • zatrudnienie od zaraz przynajmniej na okres 3 miesięcy, docelowo dłuższy okres
  • pracę w zgranym zespole
  • dużą liczbę godzin pracy
  • przeszkolenie i zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy jako pomocnik przy przeprowadzkach, Stuttgart” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 531583f948a764cd