€ 12,84/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka dla par w sklepie 2018 Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 24, 2018 04:59

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla par w sklepie z Köln. Zatrudnienie 2018 aktualne od zaraz i bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki w supermarketach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 12

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu regałów w marketach
  • obowiązkiem będzie także wykładanie nowych artykułów, zmiana cen, wystawianie promocji oraz przygotowywanie ekspozycji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • duże zaangażowanie
  • brak nałogów i problemów ze zdrowiem
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własne auto
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę do końca października 2018
  • pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz przy dopełnianiu spraw w urzędach
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z aktualnym CV należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fiz/a4/08/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 8985b55f901531e4