€ 7,40 euro/h brutto

Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech zbiory jabłek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2015 23:00

Dam sezonową pracę w Niemczech, Hamburg dla 2 par przy zbiorach jabłek rosnących w sadzie. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach jabłek
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h brutto
Start: od zaraz (10-15 września)
Liczba stanowisk: 4 (2 pary)

Zadania:
– zbiory polegają na zrywaniu jabłek z drzew oraz podnoszeniu tych już opadłych na ziemie
– należy układać owoce w skrzynkach zbiorczych
– korzystanie z drabiny i chwytaka

Wymagania:
– możliwość pozostania w Niemczech na 2 miesiące
– chętnie przyjmujemy pary
– należy posiadać doświadczenie na danym stanowisku
– siłą fizyczna
– bez problemów zdrowotnych
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– przyjazne nastawienie
– osoba komunikatywna

Oferujemy:
– zakwaterowanie płatne 4,46 euro za dzień
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– oferujemy pracę parom
– podpisanie umowy na okres 2 miesięcy

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-jablek-od-zaraz-dla-par-2015-hamburga/

ID ogłoszenia: 8955ecbe2c57ed7

5 komentarzy na “Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech zbiory jabłek bez języka Hamburg”

  1. Zgłaszam swoje zainteresowanie pracą
    4 osoby po 2 pary .
    Proszę o kontakt: 737435728

  2. Zbiór jabłek na wrzesień 9, 2015 @ 09:39

    Witam jestem zainteresowany zbiorem jabłek jak i rwaniem. Co roku rwe jabłka w moim rejenie czyli na powiślu znam zasady. Mam 30 l i jestem chetny do pracy choc by od dzis.

  3. jestem bardzo zajnteresowana wasza oferta ze szwagrem mamy doswiadczenieprosze o kontakt 509795378

  4. witam ja w sprawie ogloszenia jestem zainteresowana ogloszeniem prosze o kontakt jak tylko to mozliwe szybko

    • Dzień dobry.
      Pisze Olga.
      Teraz wróciłam z Holandii.
      To jest praca w szklarni przy zbieraniu jeżyn, jeżyny są bezkolcowe.
      Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, internet.
      Stawki godzinowe i mieszkaniowe w zależności od wieku.
      Ja mam 43 lata to mam 9.16 na godzine. I za mieszkanie 10 euro za dobe.
      10 godzinny dzień pracy, przerwa na obiad 30 minut, i dwa razy po 15 minut.
      Szefowie bardzo mili ludzie, kierowniczki też. Bardzo polecam.
      Pracodawca potrzebuję tylko 5 kobiet.
      Proszę dzwonić +48602719032. Kto pierwszy ten lepszy.