€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech w sklepie z Münster bez znajomości języka przy wykładaniu towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 24, 2017 04:35

Od zaraz poszukiwani chętni do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech w sklepie z Münster. Aktualna oferta bez znajomości języka przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy wykładaniu towarów w sklepie

Miejscowość: Münster, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy przyjmowaniu dostaw i rozładunku towarów
  • obowiązkiem będzie wypakowywanie i sortowanie artykułów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o porządek w części magazynowej i sklepowej

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność
  • punktualne stawianie się w pracy
  • samodzielność w działaniu
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie z dobrą pozycją na rynku niemieckim
  • umowę na 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • zarobki zgodnie z taryfikatorem IGZ
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz społeczne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji a w przyszłości również otrzymania awansu
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w pokojach 2-3 osobowych z dojazdem do pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać poprzez źródło.

Dla zainteresowanych umożliwiony jest również kontakt telefoniczny, pod numerem: 0049/33158171197.

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladajacy-towar-niemcy-mozliwe-lokalizacje-m%C3%BCnster,oferta,558171

ID ogłoszenia: 56559ee97de1aa79