€ 10-12,50 euro/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów w Bremen 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 28, 2015 02:54

Potrzebni od zaraz pracownicy fizyczni do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie z Bremen dla kobiet bez doświadczenia na danym stanowisku. Wymagamy od kandydatów podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Bremen, Bonn, Dortmund, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10-12,50 euro/h
Start: od zaraz

Zadania:
– praca wykonywana jest w domach prywatnych i mieszkaniach
– przygotowanie odpowiednich narzędzi (środki chemiczne na miejscu zapewnione przez klientów)
– zapoznanie się ze sposobem stosowania danego środka czyszczącego
– mycie okien, odkurzanie podłóg, ścieranie kurzu z mebli i sprzętów itp.
– czynności sprzątające po zakończonej pracy (usuwanie zgromadzonych odpadów)

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– osoba w pełni sprawna ruchowo
– dobre zorganizowanie
– szybkość, zwinność
– dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
– rzetelność w działaniu
– język niemiecki bądź angielski na poziomie podstawowym
– posiadanie Gewerbe lub możliwość szybkiego wyrobienia

Oferujemy:
– ciągłość pracy
– pomoc w razie pytań
– zdobycie nowego doświadczenia
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy: zanetamaslowska@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pilnie-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 62654f12476886b8

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów w Bremen 2015”

  1. Witam.czy ten język jest aż tak bardzo potrzebny przy sprzataniu

  2. chetna do pracy od zaraz prosze napisac cos dokladniej maria

  3. Witam.Bylabym zainteresowana oferta pracy.Podstawowy jezyk niemiecki.