€ 9,48-12,04/h + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji foteli samochodowych bez języka Rastatt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rastatt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2018 05:23
Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji foteli samochodowych bez języka Rastatt - Zdjęcie 1

Fabryka foteli samochodowych z Rastatt poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech na montażu. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Miejscowość: Rastatt, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka wzrasta wraz ze stażem pracy od 9,48 na początku do 12,04 euro brutto na godzinę po 15 miesiącach zatrudnienia

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym z branży automotive
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie montaż a także składanie fotelu samochodowych
  • pracownik będzie zajmował się naciąganiem poszycia na stelaże

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • zręczność i sprawność fizyczna
  • doświadczenie w podobnej pracy i branży
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • posiadanie wykształcenia zawodowego/średniego – preferujemy kandydatów z profilem technicznym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe do podjęcia od zaraz
  • uczciwe zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie na miejscu
  • płatny urlop
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i przyjazny zespół
  • sprawdzonego pracodawcę
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opcja pracy po godzinach oraz w soboty

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/fotele-produkcja

QR code do oferty:

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-rastatt,oferta,6133367

ID ogłoszenia: 1425b28289ebdb94