€ 1250-1600 netto + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji auto-części bez języka dla par Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2018 05:16

Fabryka z Hanoweru poszukuje od zaraz pary do legalnej pracy w Niemczech przy produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: około 1250 – 1600 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna w fabryce z branży samochodowej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań produkcyjnych jak obróbka i kontrola jakości części czy pakowanie i konfekcjonowanie

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • punktualność
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • preferowane zgłoszenie od par/grup mogących przyjechać własnym autem

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora
  • umowę polsko niemiecką na pełny etat z opcją podjęcia stałej pracy
  • początkowo umowę za pośrednictwem agencji jednak istnieje możliwość przejścia na umowę z pracodawcą
  • legalną umowę, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie, kartę EKUZ
  • doprowadzanie podatku
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • 3 zmianowy system pracy
  • dodatki na święta i wakacje

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/aplikacja-produkcja

ID ogłoszenia: 9025b22e9c8b170c