€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech malarz-szpachlarz na budowie Kreuztal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kreuztal
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 22, 2016 06:00

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych od zaraz przy szpachlowaniu i malowaniu ścian. Zatrudnienie w Kreuztal z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Kreuztal, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zabezpieczanie powierzchni
  • przygotowywanie ścian – szpachlowanie, wyrównywanie
  • malowanie i tapetowanie
  • dbanie o powierzone materiały
  • uprzątnięcie miejsca pracy
  • inne zadania zlecone przez kierownika prac

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się, pracowitość, zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, potwierdzone świadectwami pracy
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • znajomość nowoczesnych technik i materiałów budowlanych

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie w budownictwie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy przesyłać zgłoszenia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • gasch.markus@gmail.com

Dla chętnych możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 0176 816 507 70

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-jako-malarz-spachlarz-od-zaraz-kreuztal-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 69556ca286403498