€ 11,25/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako kierowca UBER z kat.B w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2018 05:00

Firma z Berlina poszukuje od zaraz kierowców kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie z podstawowym językiem niemieckim przy przewozie osób na zlecenie UBER-a.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla kierowców kat.B przy przewozie osób na zlecenie firmy współpracującej z UBERem
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę aplikacji w telefonie i komfortowy przewóz klientów
  • usługi świadczone są bezgotówkowo

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka kultura osobosta
  • brak uzależnień
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • dobra orientacja w terenie
  • świetnie zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania
  • umowę niemiecką wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • auto służbowe, telefon komórkowy oraz kartę paliwową
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Berlin 08/2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1455b638ca3b8ae6