€ 1840/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka produkcja kosmetyków 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 16, 2018 06:18

Możliwe zatrudnienie 2018 dla par w fabryce z Hamburga na produkcji kosmetyków. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1840 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków do mycia oraz pielęgnacji – żeli do mycia, balsamów, szamponów, kremów itp.
  • obowiązki będą rozdzielane po szkoleniu zgodnie z predyspozycjami
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona np. do pakowania, kontroli jakości lub obsługi maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie, sumienność
  • dokładność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • brak problemów z wykonywaniem pracy monotonnej i powtarzanej

Zapewniamy:

  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • zamieszkanie zapewnione w samodzielnych pokojach, koszt to 200 euro od osoby albo 300 euro od pary
  • gruntowne szkolenie BHP a także z obsługiwania maszyn produkcyjnych i wykonywania prac manualnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. nu/a/07/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1915a85f72c56fa6