€ 1500 euro/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja herbat Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 2, 2016 04:54

Zakład produkujący herbatę oferuje zatrudnienie w Düsseldorfie od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy przygotowywaniu mieszanek z suszu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro miesięcznie brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • bardzo dokładne odmierzanie składników i przygotowywanie mieszanek z suszu zgodnie z zaleceniami producenta
  • skrupulatna kontrola jakości
  • inne prace mogą polegać na pakowaniu i ważeniu herbatek lub obsłudze nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • zdolność do pracy zespołowej
  • logiczne myślenie, samodzielność, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • konieczność przestrzegania panujących w zakładzie zasad
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek
  • płatny urlop
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt do pokrycia przez pracownika to 200 euro miesięcznie
  • w przypadku par cena zamieszkania wynosi 300 euro
  • na miejscu zorganizowane jest wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja herbatek, Düsseldorf 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 2757216896ba5ec

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja herbat Düsseldorf”

  1. kasia123 na maj 5, 2016 @ 13:09

    Witam jestem z koleżanką zdecydowana do podjęcia pracy .proszę o kontakt tel.530793783

  2. Megijulka na maj 9, 2016 @ 09:33

    Witam z moim facetem jestesmy zainteresowani od zaraz . +48 798 800 545