€ 1800 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja zabawek dla par München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2017 12:10

Opcja zatrudnienia w Monachium dla par na produkcji przy montażu zabawek. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Zarobki: 1800 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • praca w zakładzie produkującym zabawki z tworzyw sztucznych
  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do pracy w dziale montażu przy składaniu, kontroli jakości i pakowaniu zabawek
  • zlecane zadania są proste i powtarzalne

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • duża dokładność, skrupulatność, ostrożność i delikatność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • skrupulatność, zwinność
  • chęć do rozwoju
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie odpłatne, koszt to 350 euro od pary lub 250 euro od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka
  • solidne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie w euro
  • terminowe wypłacanie należności
  • dla ambitnych kurs języka niemieckiego
  • dobre zaplecze socjalne
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/07/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3295950d5319e935

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja zabawek dla par München”

  1. bartek_s1992 na czerwiec 26, 2017 @ 17:22

    Jako para jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.
    Proszę o kontakt
    bartek_s1992@tlen.pl
    tel 793 946 411

  2. witam jestem zainteresowany ta praca moj nr 0151458872247

  3. AndrzelikaD na czerwiec 27, 2017 @ 12:59

    Jestesmy zainteresowani Ja i moj chlopak
    Jestesmy dyspozycyjni od zaraz
    Prosze o kontakt
    721 -165 – 982

  4. witam jestemy zainteresowani jako para prosze o kontakt droga mailowa
    edek_malina@o2.pl

  5. jestem zainteresowany prosze o telefon 570272978

  6. Sebastian84 na czerwiec 29, 2017 @ 12:12

    Witam jesteśmy wraz z żoną gotowi dopracy przy montażu zabawek, proszę o odp sebastianlonka84@gmail.com lub 574987280

  7. Monika 1234 na lipiec 2, 2017 @ 18:03

    Dwie pary bardzo chetnie przyjma powyzsza oferte pracy od zaraz.Moj mail monia-bp@wp.pl Pozdrawiamy

  8. Miejsce do ktorego chcecie przyjechac a dokladnie Hagstedt to jest nieporozumienie. Wlasciciel Pan Reichard B. Traktuje ludzi jak smieci oczekuje jakosci od ludzi a sam obniza cene skrzynek.Druga sprawa czesc osob kontrolujacych jakby mogli to weszliby wlascicielowi w du…. Itd.. Polecam Ahlhorn lub Visbek jesli chodzi o zbior truskawek. Kontakt bardzo latwo znalesc w internecie.