€ 1550 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech Bremen bez języka na produkcji deserów lodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 21, 2016 4:45 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji deserów lodowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bremen dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce deserów lodowych

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 1550 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • stanowisko produkcyjne, praca będzie wykonywana na hali przy niskich temperaturach – niezbędnych przy produkcji lodów i deserów lodowych
  • przygotowywanie składników, mieszanie, odmierzanie zgodnie z zaleceniami
  • sprawowanie kontroli jakości i sporządzanie odpowiednich raportów
  • pakowanie i paletowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność godzinowa
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

  • zamieszkanie płatne w wysokości 150-250 euro miesięcznie zależnie od standardu
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • niemiecka umowa o pracę ze wszelkimi świadczeniami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na produkcji deserów lodowych, Bremen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2565790235e26919