€ 13 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 tygodni z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: grudzień 15, 2016 07:21

Poszukujemy do pracy w Niemczech od zaraz pracowników do kompletowania zamówień na magazynie w hurtowni zabawek. Oferta bez znajomości języka z Kolonii dla Polaków na minimum 6 tygodni.

Stanowisko: Magazynier
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • przygotowywanie towarów do wysyłki – pakowanie, zabezpieczenie, załadunek
  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem
  • wsparcie pracowników stacjonarnych we wszelkich zleconych zadaniach
  • po nowym roku zadania będą polegać na inwentaryzacji i posprzątaniu półek

Oczekiwania:

  • zdolności interpersonalne – bezkonfliktowość, umiejętność współpracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość wypracowywania nadgodzin jeżeli zajdzie taka konieczność
  • samodzielność
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność do utrzymywania ładu na stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 tygodni
  • dla 2 najlepszych osób możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 200 euro za miesiąc

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Praca Niemcy na magazynie z zabawkami od zaraz, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 47458520ed248bb7

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Kolonia”

  1. Jestem zainteresowana tą ofertą.Proszę o kontakt 500287146