€ 10,00 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie w Möckmühl 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Möckmühl
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 6, 2018 06:28

Od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie w Möckmühl 2019. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień dla komisjonerów z doświadczeniem.

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:
Komisjoner z doświadczeniem

Miejsce pracy:
• Niemcy/ Möckmühl okol. Heilbronn

Zakres obowiązków:
• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
• zbieranie zamówień przy pomocy monitora/skanera lub systemu PBV,
• obsługa wózka widłowego,
• praca w systemie zmianowym,
• praca na hali ciepłej;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe(warunek konieczny),
• chęci do pracy,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane);

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowej,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto+ premie,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Kontakt:
• E-Mail: magazynier@german-logistic.pl
• Tel.: +48504800200

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

ID ogłoszenia: 575a79152a0bed6