€ ok 3600 brutto + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako tester leków Monachium 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 27, 2018 05:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy testowaniu leków. Zatrudnienie 2018 w Monachium od zaraz zakwaterowaniem bezpłatnym w bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: okolice Monachium

Czas trwania umowy: od marca do sierpnia 2018

Pensja: ok 3600 € miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 12 osób

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na okres 6 miesięcy przy testowaniu leków
  • osoby które się zakwalifikują będą musiały brak leki zgodnie z wytycznymi, wypełniać rzetelnie ankiety i brać udział w prostych testach sprawnościowych
  • na początku wszyscy przejdą bardzo dokładne badania
  • zadania, które będą zlecane zajmują do 4 godzin dziennie – od poniedziałku do niedzieli, reszta dnia jest wolna

Oczekiwania:

  • brak uzależnień i problemów zdrowotnych
  • gotowość do podpisania klauzuli poufności
  • atutem będą aplikacje od osób porozumiewających się w języku niemieckim
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • możliwość wyjazdu na pół roku – pracownicy muszą pozostać na miejscu do zakończenia projektu, nie ma zatem możliwości powrotu do domu na święta (proszę to brać pod uwagę)

Oferujemy:

  • pracę od marca na 6 miesięcy
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • darmowe zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach zorganizowane na miejscu w pensjonacie o wysokim standardzie
  • stałe wsparcie koordynatora oraz opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo przelewem na kontro
  • darmowe wyżywienie w restauracji należącej do pensjonatu
  • możliwość korzystania z atrakcji zapewnianych przez uzdrowisko

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę wysłać na podany poniżej email. W zgłoszeniu proszę napisać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, wiek), stan zdrowia, przebyte choroby, przyjmowane leki. Prosimy również nie zapominać o dołączeniu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

email: medical@tech-center.com

Więcej informacji udzielimy po wstępnym zaakceptowaniu zgłoszenia od kandydata.

ID ogłoszenia: 9215a94a176c3db7

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako tester leków Monachium 2018”

  1. czerstwota2018 na marzec 10, 2018 @ 17:57

    Witam Jan Sliz jestem zainteresowany oferta pracy mam54 lat nie choroje nie biore zadnych lekow moj stan zdrowia jest bardzo dobry posiadam prawo jazdy kat A+B+C+D+E zgadzam sie na wszystkie waronki zgadzam sie na przetwarzanie moich danych osobowych moj tel 726313487 pozdrawiam