€ 12 euro/h brutto + napiwki

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech 2017 bez znajomości języka na myjni Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 9, 2017 17:17

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej. Zatrudnienie 2017 w Hanowerze dla osób bez znajomości języka przy myciu oraz sprzątaniu aut osobowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 2
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki

Obowiązki:

  • zatrudnienie w myjni samochodowej, ulokowanej na parkingu podziemnym centrum handlowego
  • mycie i sprzątanie samochodów ręcznie oraz za pomocą myjki ciśnieniowej, odkurzaczy, itp.
  • prace polegać będą między innymi na: myciu szyb wewnątrz, odkurzaniu, myciu i trzepaniu dywaników, woskowaniu, polerowaniu, itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko
  • przeszkolenie i rzetelne wprowadzenie w zadania
  • wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • pomoc w sprawach formalnych
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny a dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • logowaną odzież roboczą

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: myjnia/2/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-myjni-bez-znajomosci-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 618589c68f45cb53

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech 2017 bez znajomości języka na myjni Hannover”

  1. Marcin Wasiak na luty 10, 2017 @ 16:40

    Prosze oder Kontakt +4915211033407 bardzo chetnie podejmne sie tej pracy od zaraz