€ 10,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie warzyw Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 9, 2017 07:36

Przetwórnia warzywna ze Stuttgartu szuka chętnych od zaraz do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu na taśmie. Oferta bez znajomości języka dla 6 osób.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • pracownik będzie sortował warzywa przy taśmie
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • konieczne będzie dzielenie warzyw według 3 klas jakości

Wymagania:

  • możliwość pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • doskonała sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zmotywowanie
  • zdolność do pracy w zespole i samodzielnie
  • utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pościel
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie i wsparcie w pierwszych dniach
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fizycznasortowaniewarzyw/01/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.
Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 748587309fd8368d

7 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie warzyw Stuttgart”

  1. KAZIK6-K1985 na styczeń 11, 2017 @ 12:21

    Para chetna do pracy od zaraz

  2. Kasia i Kamil na styczeń 12, 2017 @ 02:18

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani 512545698Pozdrawiam

  3. dwie osoby chetne do pracy od zaraz proszę o pilny kontakt +48 661609164 lub na email justynka1t@interia.pl .

  4. szukam pracy wraz z kolegą porszę o odpowiedź numer kontaktowy 511949521 z poważaniem Piotr

  5. Szukam pracy wraz z kolegą proszę o odpowiedź numer kontaktowy 511949521 z poważaniem Piotr

  6. Witam Ja Krzysztofa Durkowska wraz z córką Oliwia Stępień jesteśmy zainteresowane praca prosimy o kątakt 733500466 Pozdrawiam