€ 11,10 brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy wycinaniu krzewów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: b/d
  • Opublikowany: marzec 9, 2018 06:39

Od zaraz możliwa do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy usuwaniu, wycinaniu krzewów rosnących przy autostradzie w Stuttgarcie. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do usuwania krzewów przy autostradzie

Lokalizacja: okolice Stuttgartu, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 11,10 euro na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się wycinaniem krzewów i drobnych drzewek przy autostradzie
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za załadunek i transport krzewów
  • inne prace pomocnicze zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do korzystania z pilarki
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na podstawie transgranicznego delegowania
  • odpłatny urlop i dni świąteczne które przypadają w dni robocze
  • pełne ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

Krótki link: http://bit.do/wycinka-stuttgart

ID ogłoszenia: 7345aa1d1a3acb6a