€ 10,50 euro brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech sprzątanie kina Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 25, 2016 05:28

Poszukujemy pracowników do sprzątania w kinie ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, polegająca na sprzątaniu w kinie sal do wyświetlania filmów, toalet, poczekalni, części restauracyjnej i gabinetów biurowych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy na 3 zmiany
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dokładność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • niezawodność
  • energiczność
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • wsparcie przy organizacji płatnego zakwaterowania
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek oraz urlop
  • liczne premie i dodatki za dobą i rzetelną pracę

Aplikacja:
Wszystkie osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, LM i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: „sprzątanie-kina-09/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sprzatanie-sal-kinowych-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3657be5efb5b23b

1 odpowiedź na “Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech sprzątanie kina Stuttgart”

  1. Witam,
    Jestem zaiteresowany oferta pracy, obecnie mieszkam w Ulm, Nersingen od dwóch tygodni.
    Z góry dziękuje za odpowiedz
    Pozdrawiam
    Krystian Gulcz