€ do uzg.

Od zaraz bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy, kawy itp.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 6, 2018 05:52

Obecnie poszukiwani pakowacze do podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy, kawy itp. Ogłoszenie 2018 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pomocnik w zakładzie produkcyjnym – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie lub przy taśmociągu jako pakowacz
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie artykułów spożywczych takich jak kawa, słodycze czy orzechy

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie, produkcji czy również przy pakowaniu
  • elastyczność i możliwość pracy  na zmiany
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to warunek konieczny do podjęcia tej pracy
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na dojazdy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas nieokreślony
  • na miejscu istnieje możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania
  • opcja odbycia kursu na wózki widłowe – z uzykaniem uprawnień niemieckich

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony poniższej:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-slodycze

ID ogłoszenia: 5815a9db991bfd24