€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech jako żywa maskotka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brema
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2017 05:08

Aktualna propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku żywej maskotki w centrum handlowym z Bremy. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie poruszanie się po centrum handlowym w ubraniu żywej maskotki oraz rozdawanie ulotek i gratisów
  • osoba zatrudniona będzie zabawiała gości galerii, robiła sobie z nimi zdjęcia itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywność, zaangażowanie, motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dużą zaletą będzie posiadanie zdolności aktorskich
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność do pracy z dziećmi
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • umowę o pracę na okres próbny
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość brania nadgodzin
  • darmowe transfery pomiędzy pracą a zamieszkaniem

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka 08/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-bremen/

ID ogłoszenia: 489599f333348630