€ na akord

Od kwietnia 2016 Niemcy praca sezonowa przy zbiorach warzyw Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 30, 2015 06:08

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorze warzyw. Zatrudnienie w Cappeln od kwietnia do listopada 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Cappeln, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Start: od kwietnia 2016 praca możliwa jest do listopada 2016

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór warzyw na polu bez względu na warunki atmosferyczne

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od kwietnia do listopada 2016
  • pracowitość
  • samodzielność
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • bardzo dobre zakwaterowanie
  • pracę sezonową od kwietnia do listopada 2016 przez okres 2 miesięcy
  • wynagrodzenie zgodne ze zbiorowym układem pracy
  • przejrzysty system pracy

Pracownik samodzielnie musi zorganizować sobie wyżywienie.

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:
pl@maehlmann-gemuesebau.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +49 4478 9480-11
Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2016-zbiory-warzyw-bez-jezyka-od-kwietnia-w-cappeln/

ID ogłoszenia: 232565bbed2c7abd

1 odpowiedź na “Od kwietnia 2016 Niemcy praca sezonowa przy zbiorach warzyw Cappeln”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy zbiory warzyw w Cappeln ,spełniam wymagania zawarte w ofercie proszę o kontakt z odpowiedzą na nr. tel. 605886221.