€ 9,30 euro/h + dodatki

Od czerwca 2017 dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka roznoszenie ulotek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 5, 2017 00:06

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla studentów na wakacje 2017 przy roznoszeniu ulotek. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – ulotkarz
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,30 euro brutto na godzinę plus dodatki w postaci diety za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto
Rozpoczęcie: od czerwca 2017

Zakres zadań:

  • praca fizyczna dla młodych i sprawnych osób chcących zarobić w wakacje
  • obowiązkiem będzie roznoszenie ulotek i folderów reklamowych

Wymagania:

  • posiadanie statusu studenta
  • gotowość do podjęcia pracy wakacyjnej
  • dobra kondycja fizyczna
  • odwaga
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie darmowe w wynajętym hostelu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na wakacje 2017 już od czerwca
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • możliwość zorganizowania przejazdu do Niemiec
  • pracę w stałych godzinach po 8-10 godzin dziennie
  • jeden dzień wolny w tygodniu – do ustalenia który

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ulotki/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 415590b5ed01842c

Linki sponsorowane