€ 11-14 euro

Norymberga Niemcy praca dla par na produkcji jako operator maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 02:05

Agencja rekrutacyjna dla firmy z Norymbergi poszukuje pracowników lub pary do legalnej pracy w Niemczech na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych.

Dla naszego klienta w okolicach Norymbergii poszukujemy specjalistów od powlekania proszkowego z efektami metalicznymi.
Praca również dla par.

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn i urządzeń oraz przejęcie odpowiedzialności za kontrolę wykonywanej produkcji
– rozpoznawanie i zapobieganie zakłóceniom produkcji
– praca z proszkiem aluminiowym na różnych etapach chemicznych w procesie produkcyjnym

Oczekiwania:
– zdolności techniczne i dobra sprawność fizyczna
– mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn lub w branży chemicznej
– znajomość obsługi komputera
– gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
– gotowość do pracy długoterminowej
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– umowa o pracę na warunkach niemieckich
– wynagrodzenie: 14 € / h dla pracownika wykwalifikowanego i 11 € / h dla pomocnika
– opieka socjalna: ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, na wypadek bezrobocia
– 30 dni urlopu przy zatrudnieniu na pełny etat
– dodatki za pracę w weekendy, dni świąteczne i w godzinach nocnych (ok. 350 € netto/ miesiąc)
– darmowe zakwaterowanie i dodatki do posiłków w kantynie
– darmowy transport do i z miejsca pracy
– możliwość bezpłatnego szkolenia zawodowego i podniesienia kwalifikacji

Sposób aplikowania:

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje – zapraszamy do współpracy!
Prosimy o wysłanie:

– Zgłoszenia na adres e-mail: rekrutacja@hrigroup.pl
– Wiadomości SMS o treści : “OPERATOR” na numer 539 955 600 ODDZWONIMY!
– Liczymy również na kontakt telefoniczny na numer 71 363 45 14

Prosimy o dołączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

ID ogłoszenia: 6845a97b744e522c