€ 12,50 euro brutto/h

Niemcy praca z podstawowym językiem sprzątanie domów i mieszkań Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 9, 2016 04:48

Poszukujemy Polaków do podjęcia pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Personel sprzątający

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prace porządkowe głównie u stałych klientów
  • początkowo mniejsza ilość godzin
  • wdrożenie w zespole po 2-3 osoby, później w zależności od zlecenia praca w zespole lub samodzielnie
  • wszelkie prace porządkowe w domach i mieszkaniach prywatnych u klientów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów
  • bardzo duża dokładność i przykładanie się do powierzonych prac
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy do 10 godzin dziennie

Oferujemy:

  • pomoc w szukaniu zamieszkania w niskiej cenie
  • zatrudnienie od zaraz
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • możliwość korzystania z auta służbowego

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań, Hamburg. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 484572ff2c5f2d83

Linki sponsorowane