Niemcy praca w fabryce czekolady na produkcji dla par bez języka Monachium | Praca w Niemczech od zaraz 2018

€ 7,50 euro brutto

Niemcy praca w fabryce czekolady na produkcji dla par bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 6, 2014 4:31 pm

Fabryka czekolady z Monachium prowadzi nabór na stanowisko pracownik produkcji. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: 7,50 euro brutto

Obowiązki:

  • Praca w fabryce czekolady. Fabryka pracuje przez całą dobę więc zmiany podzielone są na 3.
  • Do zadań osób zatrudnionych należeć będą ogólne prace pomocnicze, po przejściu odpowiednich szkoleń pracownik odpowiedzialny będzie za:
  • obsługę maszyn produkcyjnych – w tym również taśm
  • przygotowanie mieszanek zgodnie z recepturą zakładową
  • pakowanie czekoladek przy taśmie produkcyjnej
  • ręczne zdobienie pralinek

Oczekujemy:

  • umiejętność szybkiej nauki nowych rzeczy
  • zdolność do nauki prostych komend w języku niemieckim
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, odpowiedzialność, zręczność
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • brak uczuleń na rękawiczki gumowe

Oferujemy:

  • gruntowne szkolenie z BHP oraz obsługi maszyn – przygotowujące do podjęcia pracy w fabryce
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • zorganizowane zakwaterowanie w mieszkaniu 2-3 pokojowym, koszt miesięczny to 250 euro za parę
  • oferta wyłącznie dla par
  • uczciwe warunki pracy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fcz/02/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1025432a1fab36b2

3 komentarze na “Niemcy praca w fabryce czekolady na produkcji dla par bez języka Monachium”

  1. Witamy
    Jesteśmy młodym małżeństwem poszukującym pracy. Aktualnie jesteśmy w Niemczech pracujemy przez firmę Loco Service w Kaufland logistic. Poszukujemy pracy na stale. W Polsce mamy dwójkę małych dzieci które z czasem byśmy chcieli ściągnąć do Niemczech. Maz ma uprawnienia na wszelkie rodzaju wózki widlowe. Prosimy o kontakt 004915171282365

  2. Para szuka pracy na Październik 8, 2014 @ 1:08 pm

    Para 24 latków poszukuje pracy na stałe przy pakowaniu, ze słabym jezykiem angielskim i niemieckim. Oboje mamy prawo jazdy, partner ma uprawnienia na wózki widłowe. Kontakt 502438164

  3. praca w fabryce czekolady na Październik 15, 2014 @ 11:23 am

    para 50 latków mieszkajaca w Niemczech jest gotowa do podjecia pracy w panstwa zakładzie posiadamy 2 letni starz pracy przy pakowaniu miesa na tasmie produkcyjnej oboje mamy prawo jazdy kat B prosimy o odpowiedz na imeil poezja 258@wp.pl tel 015166064047 wyrazamy zgode na przetwarzanie danych osobowych z powazaniem Mariola i Jarek