€ 8,80 brutto

Niemcy praca w Emden dla kierowcy kat.B przy załadunku samochodów na statki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emden
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: praca na dlugi okres czasu
  • Opublikowany: styczeń 13, 2016 01:20

Poszukiwani kierowcy kat.B do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Emden przy załadunku samochodów osobowych na statki oraz ich zabezpieczaniu do transportu.

PRACOWNICY DO ZALADUNKU AUT NA STATKI W NIEMCZECH (m/w)

Opis stanowiska:
Praca polega na zaladunku samochodow osobowych na statki oraz ich mocowaniu w celu zabezpieczenia przed przesunieciem lub uszkodzeniem w czasie transportu morskiego. Praca dla kobiet i meszczyzn.

Firma:expertum GmbH www.expertum.de

Miejsce pracy:
Emden w Niemczech

Wymagamy:
-gotowosc do pracy w kazdy dzien tygodnia
-gotowosc do pracy zmianowej
-komunikatywna/ dobra znajomosc jezyka niemieckiego
-dwa lata prawa jazdy
-gotowosc do pracy w zespole

Oferujemy:
-151,00 godzin w miesiacu
-praca na czas nieokreslony
-praca na niemieckich warunkach
-oplacone wszystkie skladki socjalne i emerytalne
-ubezpieczenie zdrowotne
-pomoc kordynatora
-Pomoc przy znalezieniu mieszkania( pokoju)

Warunki pracy:
-praca zmianowa
-8,80 € brutto + dodatki
-praca na dlugi okres czasu

Wymagane Dokumenty:
-CV
-kopie prawa jazdy

Kontankt:
Expertum GmbH
Diana Sawonik
diana.sawonik@expertum-gruppe.de

ID ogłoszenia: 2195696009ea45d5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: expertum GmbH
  • Zarejestrowany od: styczeń 8, 2016

Inne przedmioty dodane przez expertum GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez expertum GmbH »