€ do ustalenia

Niemcy praca w budownictwie przy remontach dla malarza Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Kwiecień 3, 2015 10:04 pm

Zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy malowaniu i tapetowaniu. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla malarza-tapeciarza przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- wstępne oględziny pomieszczenia
- przygotowanie podłoża
- malowanie ścian i sufitów oraz zajmowanie się tapetowaniem
- należy pamiętać o zabezpieczeniu granic miedzy ścianą, a powierzchnią niemalowaną
- prace sprawdzające jakość wykonanych usług
- posprzątanie pomieszczenia po zakończonej pracy

Wymagania:
- siła fizyczna
- sprawne dłonie
- dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
- niemiecki na poziomie komunikatywnym
- przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem
- doświadczenie jest tu niezbędne
- posiadanie referencji od poprzednich pracowników

Oferujemy:
- dobre warunki zatrudnienia
- zapewniamy ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
- pokazujemy jak prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
- oferujemy zakwaterowanie

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-tapeciarz-niemcy-2727835.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-jako-malarz-tapeciarz-na-budowie-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 244551f04b225426