€ do uzgodnienia

Niemcy praca w budownictwie przy montażu regipsów od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 6, 2017 06:00

Poszukujemy pracowników budowlanych w charakterze monterów do pracy w Niemczech przy regipsach. Aktualna oferta do podjęcia od zaraz dla Polaków przy montażu ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca w budownictwie przy montażu płyt kartonowo-gipsowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za budowie ścianek działowych, podwieszanie sufitów oraz wykonywanie innych konstrukcji
  • zadania wykonywane będą na podstawie rysunku technicznego

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • konieczność posiadania prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zamieszkanie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • wysokie zarobki
  • dietę dzienną
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • impactjob.3652789@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-id440761.html

ID ogłoszenia: 6455897f0c25c304

1 odpowiedź na “Niemcy praca w budownictwie przy montażu regipsów od zaraz dla Polaków”

  1. adek110184 na marzec 31, 2017 @ 11:34

    Witam szukam pracy obecnie pracuje w Monachium 10letnie doświadczenie na różnych budowach.najlepiej elewacje wykończenia okna.1691411356