€ 11,50 do 14,70 brutto/h

Niemcy praca w budownictwie dla pomocnika malarza od zaraz Ingolstadt 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2017 03:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech jako pomocnik malarza-gipsiarza. Zatrudnienie dla pracowników budowlanych w Ingolstadt do podjęcia od zaraz. Pracodawca zapewnia niemieckie warunki zatrudnienia, uniform i narzędzia.

Stanowisko: Pomocnik malarza

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Stawka godzinowa: od 11,50 do 14,70 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac budowlanych przy prefabrykacji elementów betonowych
  • obowiązkiem będzie szlifowanie, oklejanie, gipsowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie minimum 2-3 letnie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zręczność, sprawność manualna
  • zdolności techniczne
  • niezawodność, uczciwość, zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • odzież roboczą oraz wszelkie niezbędne do pracy narzędzia
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 38859c95c9b83b70