€ od 10/h

Niemcy praca w budownictwie dla glazurnika-kafelkarza bez języka Karlsruhe 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2017 06:50

Możliwość podjęcia aktualnej od stycznia 2018 pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Bez znajomości języka zatrudnienie w Karlsruhe jako glazurnik-kafelkarz.

Stanowisko: Glazurnik

Miejscowość: Karlsruhe, Niemcy

Termin: od 3 stycznia 2018

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości od 10 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wykończeniach oraz remontach
  • głównych zadaniem będzie układanie glazury a także gresu w różnych formatach
  • przeważnie są to zlecenia przy remontach domów prywatnych
  • zadania wykonywane będą w zespole 2-3 osobowym

Wymagania:

  • dostępność od stycznia 2018
  • duże doświadczenie oraz praktyka w na stanowisku glazurnika
  • duża dokładność, sumienność, rzetelność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • konieczność posiadania działalności gospodarczej polskiej lub niemieckiej
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy od 220 do 240 miesięcznie
  • dobre zarobki
  • odpłatne zamieszkanie, koszt tygodniowy to 60 euro
  • wynagrodzenie będzie wypłacane w cyklach 1-2 tygodniowych wraz z zaliczkami

Aplikacja:

Wyłącznie kontakt telefoniczny, w godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem: +49 172 731 84 35

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-dla-glazurnikow-przy-wykonczeniach-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 4215a3ad9ffe1e5f