€ 12,50

Niemcy praca w Berlinie na budowie hydraulik – monter instalacji sanitarnych i grzewczych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: sierpień 4, 2017 04:57

Aktualna oferta z Berlina dotycząca możliwości podjęcia pracy w Niemczech na budowie w charakterze hydraulika – montera instalacji sanitarnych i grzewczych. Oczekiwane doświadczenie w zawodzie.

Obecnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku – monter instalacji sanitarnych i grzewczych. Praca w Berlinie i okolicach Spreewald.

Obowiązki:
– praca przy montażu instalacji sanitarno – grzewczych (ogrzewanie podłogowe, instalacje wodociągowe, montaż rur kanalizacyjnych) w domach jedno i wielorodzinnych.

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych i grzewczych,
– umiejętność czytania rysunku technicznego,
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
– własny samochód mile widziany.

Oferujemy:
– stawka od 12,50 euro brutto/godz.
– opiekę polskiego biura,
– opłacone zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem na adres: krakow.greengate@gmail.com
W CV należy umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r. poz. 922).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 19359807cb2a1058