€ stawka do uzgodnienia

Niemcy praca sprzątanie biur Hanower od zaraz nie wymagana znajomość języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum 2 mce
  • Opublikowany: grudzień 15, 2014 22:31

Do biurowca z Hannoveru poszukujemy pilnie pracowników do sprzątania. Pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca dostępna od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Hannover

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przecieranie biurek
  • odkurzanie
  • sprzątanie sal konferencyjnych, toalet, kuchni
  • mycie podłóg
  • sprzątanie wind
  • wynoszenie śmieci

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu wymagane
  • preferowane osoby aktualnie zamieszkujące w Hannover
  • zaświadczenie o niekaralności
  • obowiązkowość, dokładność
  • pracowitość
  • elastyczność – możliwość pracy w godzinach dodatkowych jeżeli zajdzie taka potrzeba

Oferta:

  • praca na 1/2 etatu, wyłącznie wieczorami, kiedy pracownicy wyjdą z biur
  • początkowo zatrudnienie na 2 miesiące poprzez agencję pracy, następnie możliwość przejścia na umowę o pracę w dziale administracji budynku
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w kwestiach formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – P/005/15

ID ogłoszenia: 554548f56e53f3b9