€ na akord

Niemcy praca sezonowa zbiory truskawek od czerwca 2016 Neubrandenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neubrandenburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 2, 2015 06:11

Gospodarstwo rolne z Neubrandenburg zatrudni pracowników do zbioru truskawek od czerwca 2016. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Rozpoczęcie: czerwiec 2016

Zarobki: obowiązują stawki akordowe

Miejsce zatrudnienia: okolice Neubrandenburg

Zadania:

  • ręczne zbieranie truskawek dojrzałych na polu
  • praca na polu rozpoczyna się codziennie o godzinie 5 i wykonywana jest w zależności od możliwości fizycznych do 13-15
  • obowiązkowe jest zbieranie nie mniej owoców niż narzucone limity

Oczekiwania:

  • totalny zakaz palenia
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie
  • zorganizowanie
  • samodyscyplina
  • niemarnowanie czasu
  • punktualność
  • kultura osobista
  • komunikatywność
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • nielimitowane przerwy, jednak należy pamiętać o wyrobieniu godzinowych limitów zbiorów
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie oraz jeden ciepły posiłek w trakcie pracy w cenie 5,50 euro dziennie
  • zatrudnienie od czerwca 2016
  • opieka polskiego brygadzisty
  • wsparcie na miejscu
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca sezonowa- zbiór truskawek, Neubrandenburg. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 6235636d6483fc5d

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa zbiory truskawek od czerwca 2016 Neubrandenburg”

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą. Jestem ciekaw, ile za kilogram lub kobiałkę oraz ile wynosi limit godzinny ?

  2. Witam , jestem zainteresowana tą pracą .Proszę o kontakt mailowy.Marta S.

  3. piotrus18210 na styczeń 24, 2016 @ 23:23

    Jestem zainteresowany z dziewczyną. Proszę o kontakt piotrus18210@gmail.com Do usłyszenia.

  4. witam,jestem zainteresowany ta pracą proszę o kontakt
    mar-ona@wp.pl
    606341931